22:19:02
התאחדות המלאכה והתעשיה

התאחדות המלאכה והתעשייה תוכן עיקרי

התאחדות המלאכה והתעשייה לוקחת חלק בהשקת תכנית שער לשיווק בינ"ל

27 יוני 2017

תכנית 'של"ב' – שער לשיווק בינלאומי, מסייעת בליווי ובמימון הוצאות שיווקיות לעסקים בעלי היקפי יצוא נמוכים המעוניינים להרחיב את פעילותם השיווקית או לעסקים שלא ייצאו בעבר ומעוניינים להתחיל לייצא ולשווק מוצרים המיוצרים על ידם ו/או שירותים המסופקים על ידם לשוק יעד.

בהשקת התכנית, שתתקיים ביום ה' ה-13.07.17 במלון דן פנורמה שבת"א, תיקח חלק גם המנכ"לית המשותפת של התאחדות המלאכה והתעשייה, ליאת גור, שתישא דברים בנוגע לכלי הסיוע שמעמידה ההתאחדות לרשות היצואן הקטן.

באירוע, המובל ע"י מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה, ישתתפו בין היתר גם גורמים מאיגוד לשכות המסחר, מכון הייצוא, רשות החדשנות ואשרא - החברה הישראלית לביטוח סיכוני סחר חוץ

אנו מזמינים בעלי עסקים קטנים המעוניינים להתחיל לייצא להגיע לערב השקת התכנית. ההשתתפות בערב אינה כרוכה בתשלום, אך דורשת הרשמה, שכן מספר המקומות באירוע מוגבל.

להרשמה לחצו כאן

השתתפות ההתאחדות באירוע הינה הוכחה נוספת לכך שהעמל הרב שמשקיעה ההתאחדות בקידום יצואנים קטנים בענפי התעשייה השונים נושא פרי וכי אט אט, מחלחלת בקרב קובעי המדיניות בממשלת ישראל ההבנה שגם לקטנים המשווקים כחול-לבן בעולם מגיע סיוע מצד המדינה.

 

בהזדמנות זו, יש לציין כי לאחר מאמצים רבים של ההתאחדות, תכנית "כסף חכם" של מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה נגישה כעת גם ליצואנים קטנים עם מחזור של עד 500,000 ש"ח.

 

עודכן לאחרונה ב 03 יולי 2017