22:18:43
התאחדות המלאכה והתעשיה

התאחדות המלאכה והתעשייה תוכן עיקרי

קול קורא למפעלים שמעוניינים להעסיק מתמחים בהנדסת מכונות מה-MIT

28 יוני 2017


תכנית המתמחים בהנדסת מכונות של בית הספר הטכנולוגי הטוב בעולם, MIT, מתקיימת בכל קיץ במשך 10-12 שבועות ובמהלכה הסטודנטים עושים פרויקטים עם החברות בארץ, בהתאם לצרכים של החברות. הסטודנטים מתחילים לעבוד כבר מרחוק, מבוסטון, והשיא הוא בעבודה הצמודה כשהם מגיעים לארץ. מידע באנגלית אפשר למצוא כאן. לפי נסיון קודם, חברות בתחום המכשור והתשתיות יכולות להפיק המון תועלת מהתכנית. יש פה יתרון של מהנדסים מבית הספר הטוב בעולם, במחיר ״מציאה״ (כיסוי בסיסי של הוצאות שהייה בישראל), קשרים לפרופסורים ומדענים ב-MIT שלרוב מחזיקים לעוד הרבה שנים אחרי התכנית, והזדמנות לעבוד עם סטונדטים מכל העולם - החל מארה״ב, דרך סין ועוד, שמגיעים לישראל, ולקבל פרספקטיבה בינלאומית. 

 

על רקע המחסור בכוח אדם מקצועי ומיומן ממנו סובלים מפעלים רבים בענפי התעשייה המסורתית, אנו קוראים לכם, חברי ההתאחדות ובעלי עסק בענפים אלה, להירשם בהקדם האפשרי כמעסיקים פוטנציאליים לאותם מתמחים מוכשרים שיגיעו ארצה מארה"ב בקיץ הקרוב. מדובר באנשים צעירים, מלאי נכונות ללמוד ולהשקיע והכי חשוב - מגיעים מהאוניברסיטה הטובה ביותר בעולם, כך שהם ידעו לתפעל היטב את המכונות והציוד במפעל, ואתם המעסיקים לא תצטרכו לחשוש מכך שאתם משאירים את הציוד שרכשתם בכסף רב בידיים לא בטוחות.

 


ב-12 ביולי תתקיים ארוחת ערב של MIT ב-WeWork בתל אביב, בה יינתנו עוד פרטים על התכנית, לקראת קיץ 2018. כדי להירשם לערב, יש למלא פרטים בקישור הזה או ליצור קשר עם מנהלת התכנית, נועה אורון במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., או בטלפון 03-3748931. מטרת הערב היא לספק יותר מידע על התכנית, לשמוע מחברות שכבר עשו ועושות את זה, ולהכיר מקרוב את מנהלי התכנית שמגיעים במיוחד מבוסטון.