סל השירותים לחברי התאחדות המלאכה והתעשיה

 

סל השירותים נועד לתת לחברים סיוע בכל הקשור בניהול העסק וכן עוד כלי עזר לניהול העסק.

הזדמנויות עסקיות:

דף פרופיל העסק באתר האינטרנט של ההתאחדות
כל חבר בהתאחדות זכאי לפרסם דף פרופיל אודות העסק שלו, באתר ההתאחדות ללא תשלום. 

דו"ח בדיקת לקוח
דו"ח מידע ראשוני על העסק (ממאגר חברת "דן אנד ברדסטריט") איתו אתה מתכוון לעשות עסקים. השירות ניתן ע"י מנהל תחום כלכלה בהתאחדות. 

סיוע באיתור עובדים

  1. ההתאחדות מסייעת באיתור עובדים מקצועיים ולא מקצועיים בענפי התעשייה השונים - דרך המרכז לתעסוקת עולים והיחידה להכוונת חיילים משוחררים.
  2. "תעסוקה בדרך אחרת" – תוכנית משותפת של הביטוח הלאומי ואקי"ם המכוונת להשמת אנשים בעלי מוגבלויות קלות, בשוק העבודה. ההתאחדות מאפשרת לבעלי העסקים המעונינים בכך להעסיק אנשים אלו.
  3. "האגודה למען העיוור" – מפעל השיקום של האגודה מונה כ-40 עיוורים ולקויי ראיה המועסקים ע"י קבלן משנה בשתי מחלקות:
    מכנית לעבודות קידוח, הרכבות, הברגות יד שונות לתחומי החשמל האינסטלציה ועוד וכן, מחלקה לקליעת סלסלות ועבודות אריזה שונות בתחום הקוסמטיקה, הפלסטיקה והמזון. העבודות מתבצעות בכפוף לדרישות הספק ותו תקן המוצר ומחירי העבודה אטרקטיביים. שירותי הלשכה המשפטית:

ייעוץ וסיוע בנושאי מיסוי

ייעוץ וטיפול בחיובי ארנונה ומיסוי עירוני – להתאחדות הסכם עם חברת "בדק מס" המתמחה בתחומים אלו אשר תבדוק את חיובי הארנונה והמים של העסק ותנסה לסייע בהפחתתם. חברי ההתאחדות מקבלים הנחה מיוחדת במחיר – "לא חסכת לא שילמת!" ייעוץ וסיוע בתחום המוניציפלי – ההתאחדות מקיימת קשרים עם ראשי הרשויות המוניציפליות ומספקת סיוע ייצוגי וייעוץ לבעלי העסקים מול רשויות אלו בנושאים רבים:

ארנונה, רישוי עסקים, מים, שילוט, ביוב, תשתיות ותאורה ועוד. ייעוץ בנושא ביטוח לאומי – להתאחדות הסכם עם רו"ח אורנה צח המתמחה בנושא זה ומקיימת קשר עם ראשי המוסד לביטוח לאומי.

הייעוץ ניתן ללא תשלום וע"י פניה בכתב מראש. 

בדיקות רפואיות תקופתיות במכון לסקר רפואי בתל השומר

כבכל שנה, אנו  אנו מציעים לחברי ההתאחדות בדיקות רפואיות תקופתיות במכון לסקר רפואי במרכז הרפואי שיבא בתה"ש. הבדיקה התקופתית כוללת סדרת בדיקות לגברים ונשים והמשך ברור אבחנתי שמבוצעים לכולם בהתאמה אישית, ומתמקדת באבחון וגילוי מוקדם של גורמי סיכון בכל תחומי הבריאות, במיוחד במחלות לב וכלי דם, במחלות ממאירות, בליקויים בעיניים ובמחלות נשים. 
כיום ישנן 3 רמות של בדיקות: רמה 1 - במחיר 1,450 ש,"ח

רמה 2 - במחיר 1,650 ש"ח

רמה 3 - במחיר 2,100 ש"ח (מומלצת מעל גיל 60)

התשלום יבוצע ישירות במכון הרפואי.


פרטים אודות סוגי הבדיקות לפי אפיון הרמות וטופס הרשמה, ניתן לקבל מאהרון נהרי בהתאחדות (טל': 03-7959104).

ייעוץ וטיפול בחיובי ארנונה ומיסוי עירוני

אנו מזכירים לחברים כי קיים הסכם ייחודי בין ההתאחדות לחברת "בדק מס" המתמחה בייעוץ ובטיפול בחיובי ארנונה ומיסוי עירוני אחר.  הסכם זה כולל התחייבות חברת "בדק מס" לערוך בדיקה ראשונית של פניות חברים ללא כל תמורה. החבר לא ישא בהוצאות הכרוכות בבדיקה ובטיפול של החברה, למעט מדידות ואגרת בית משפט ובכפוף לכך שהוצאות אלה תואמו עמו בכתב מראש. התגמול לחברה הבודקת – על בסיס הצלחה בלבד! דהיינו, רק לאחר שהחברה תצליח להשיג חסכון מהרשות המקומית. 

מוסר תשלומים ותופעת צ'קים חוזרים

מוסר תשלומים גרוע במשק ותופעת צ'קים חוזרים גורמת לבעלי עסקים רבים במיוחד לעסקים קטנים נזק משמעותי המכביד על המשך פעילותם ולעתים על המשך קיומם. כדי לצמצם נזקים אלה, ניתנת האפשרות לחברי התאחדות לקבל את השירותים הבאים: ."דו"ח בדיקת לקוח" דרך מאגרי המידע של "דן אנד ברדסטריט" 1 בעלויות נמוכות. בשירות זה מקבל החבר דו"ח מעקב אחר לקוחות קבועים או חדשים (מידע עסקי התרעתי - שלילי וחיובי).
.גביית צ'קים חוזרים וחשבוניות עסקה עם משרד עו"ד: 2 א. צ'קים חוזרים: המעסיק לא משלם שכ"ט לעו"ד, למעט אגרות פתיחת תיק ותיק ביצוע. (שכ"ט לעו"ד המטפל נקבע ע"י לשכת ההוצאה לפועל ונגבית מהחייב בלבד). ב. חשבונית עסקה והזמנות: המעסיק משלם שכ"ט עו"ד רק אם מסך החיוב + אגרות לבית המשפט 10%-15%נגבה החוב והוא כ- ואגרת פתיחת תיק.

הסברה ועדכון שוטף

עיתון ההתאחדות – ההתאחדות מוציאה לאור ירחון בשם "נקודת זינוק", לעדכון חברי ההתאחדות ועל מנת להעביר אליהם מידע שוטף בנושאים השונים. בנוסף, יכולים חברי ההתאחדות לנצל את העיתון כדי לפרסם את עסקיהם בעלות מופחתת.

פקס מידע – מידע חשוב המופץ בפקס לעדכון חברים במקרים של צורך בדיווח או בעדכון מיידי.

דוא"ל – להתאחדות מאגר מיילים של חברי ההתאחדות המעונינים בכך, שאליהם נשלח מידע באופן שוטף. יחסי ציבור ועיתונות – להתאחדות הסכם התקשרות עם אחד ממשרדי יחסי הציבור המובילים בארץ, המפיץ בכל ערוצי התקשורת מידע על פעילות ההתאחדות ומקדם את האינטרסים של בעלי העסקים.

הדרכה ורווחה
מרכז הדרכה – ההתאחדות מקיימת באופן שוטף קורסים, השתלמויות וימי עיון במגוון רחב של נושאים: שיווק, מכירות, ניהול העסק, ניהול פיננסי, אופיס, אנגלית ועוד.

תווי שי
ההתאחדות מאפשרת לחבריה לרכוש תווי שי בהנחה משמעותית במשך כל ימי השנה ובהנחה גדולה אף יותר לקראת ראש השנה ופסח סמינרים וכנסים מקצועיים בבתי מלון – ההתאחדות מקיימת סמינרים וכנסים מקצועיים מספר פעמים בשנה בבתי מלון בארץ עבור חברי ההתאחדות.

מופעים ונופשים
ההתאחדות מקיימת קשרים עם משרדי כרטיסים וחברות תיירות, באמצעותן היא מציעה לחברי ההתאחדות כרטיסים ונופשים במחירים מוזלים.

 

כתבות אחרונות